Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
http://przemoc.jedrzejow.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/1-horgk-is-89.jpglink
http://przemoc.jedrzejow.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/2-horgk-is-89.jpglink
«
»
Loading…

Zespół Kuratorski Sądu Rejonowego Jędrzejów

ul. 11 Listopada 74 

tel. 41 38-614-41 w godz. pn. 8.15- 16.15, wt.-pt. 7.45- 15.45

  1. udział w pracach zespołu interdyscyplinarnego  i grupy roboczej, gdy problem przemocy w rodzinie, dotyczy osoby objętej postępowaniem wykonawczym.
  2. kierowanie wniosków do sądu wobec osoby objętej postępowaniem wykonawczym, o wszczęcie postępowania przed sądem (m.in. o nałożenie lub modyfikację obowiązków), gdy zachowanie osoby wymaga ingerencji sądu.
  3. współpracowanie z instytucjami i osobami, pracującymi z osobą objętą postępowaniem wykonawczym, w tym zapoznanie się z programami przeciwdziałania przemocy w rodzinie realizowanymi przez miejscowe organy administracji rządowej i samorządowej.
  4. nawiązanie  i utrzymanie stałego kontaktu z osobami pokrzywdzonymi  w wyniku przemocy  w rodzinie, gdy w okresie dozoru pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym ze skazanym.
  5. wykonywanie orzeczeń sądu rodzinnego.
  6. współpraca z organizacjami społecznymi zajmującymi się wychowaniem, resocjalizacją, leczeniem i świadczeniem pomocy społecznej  w środowisku otwartym.
  7. odwiedzanie osoby objętej nadzorem. 8. sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem obowiązków rodzicielskich przez tych rodziców, którym władzę ograniczono.

 

Copyright © 2024 Jacek. All Right Reserve.
Template by Web Design Builders